Результаты итоговой аттестации

1230000 Теміржол транспортындағы тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқарумамандығы  4жд3 оқу тобының мемлекеттік емтихан қорытындысы

             Фамилиясы,аты,тегі Бағасы
1 Бекболатова Аяна Бекболатқызы 5(үздік)
2 Ғалымова Айзат Галымқызы 4 (жақсы)
3 Досжанов Нұрсұлтан Берікұлы 4(жақсы)
4 Доспаев Сүйіндік Болатұлы 3(қанағат)
5 Есмұқан Орынгүл Мақсотқызы 5(үздік)
6 Жәрдем Гүлнази Манарбекқызы 4(жақсы)
7 Қайроллаев Асланбек Нұрланұлы 4(жақсы)
8 Қуан Динара Серікбайқызы 4(жақсы)
9 Қуаныш Аян 4(жақсы)
10 Қуанышев Алтынбек Асхатұлы 4(жақсы)
11 Махимов Жайдарбек Таңатарұлы 4(жақсы)
12 Мүфтенов Сабыржан Сағынтайұлы 4(жақсы)
13 Өтемұратов Әділжан Балсарыұлы 5(үздік)
14 Сабыров Ағабек Қойшыбайұлы 5(үздік)
15 Саматова Шұғыла Саматқызы 5(үздік)
16 Тлеулина Оразғаным Ғибадатқызы 4(жақсы)
17 Уағиса Жасөмір Өмірбайұлы 4(жақсы)
18 Ұзақбаев Райымбек Әмірханұлы 3(қанағат)
19 Шауманов Ғасырбек Тұрақбайұлы 4(жақсы)
20 Дингуат Сағынбай Мақсотұлы 4(жақсы)
21 Елтаев Абзал Баймұратұлы 5(үздік)
22 Қылышбеков Дәурен Асланұлы 4(жақсы)
23 Қайржанов Арман Мерекеұлы 4(жақсы)
24 Сағынғалиұлы Аманжан-қажы 4(жақсы)
25 Бүркітұлы Әди 4(жақсы)
26 Сапаров Әлішер Амантайұлы 4(жақсы)
27 Қайырғалиев Сабыржан 4(жақсы)
28 Букенбаев Шынболат Ерболатұлы 4(жақсы)
29 Унайбаев Данияр 4(жақсы)
30 Молдағалиев Бағытжан 4(жақсы)
31 Хамиев Бекзат 4жд1 4(жақсы)

0911000 «Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығының 4ЭТМ1 оқу тобының мемлекеттік  қорытынды аттестаттау нәтижесі

26.06.2020 ж.

Фамилиясы,аты,тегі   Бағасы
1 Абылаев Ербол Абылайұлы 5 үздік
2 Айсағалиев Медеу Жеңісбекұлы 4 жақсы
3 Амангельдиев Ануарбек Жолдасулы 4 жақсы
4 Асетова Альбина Асетқызы 5 үздік
5 Байғалиев Мейрамбек Нұрланұлы 5 үздік
6 Байманов Алмас Орынбайұлы 4 жақсы
7 Бисенбаев Ильяс Серікұлы 4 жақсы
8 Бітімбай Есет Жарылғасұлы 5 үздік
9 Ғабдолажан Дамир Бердібекұлы 4 жақсы
10 Ергенов Есболат Нурсейтұлы 5 үздік
11 Кәдірханов Батырбек Асылбекұлы 4 жақсы
12 Көшқалиев Асылан Нұрланұлы 4 жақсы
13 Махуов Сұлтан Айдынғалиұлы 5 үздік
14 Наурызов Абзал Меллиятұлы 4 жақсы
15 Наушабаев Айдар Аманкельдиевич 5 үздік
16 Нәсіпкереев Райымбек Серікұлы 4 жақсы
17 Салықбай Ерназар Шағырбайұлы 4 жақсы
18 Сарсенбай Ардақ Сәрсенбайұлы 5 үздік
19 Саясат Азат Азаматұлы 4 жақсы
20 Смағұл Әділхан Әлібекұлы 4 жақсы
21 Тұрғанбай Бейбарыс Сағидоллаұлы 5 үздік
22 Шакиров Рауан Романұлы 4 жақсы
23 Шапихов Бағдат Ахылбекұлы 4 жақсы
24 Кубаш Калыбек 4 жақсы
25 Теміржанов Нұрлыхан Ибатоллаұлы 5 үздік
26 Трушечкин Андрей Николаевич 5 үздік
27 Смағұл  Есет Айбекұлы 4 жақсы

0911000 «Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығының 4ЭТМ2 оқу тобының мемлекеттік  қорытынды аттестаттау нәтижесі

26.06.2020 ж.

Студенттің аты-жөні Бағасы
1 Алибаев Асет Еламанович 5 үздік
2 Аталых Ербол Жексенғалиұлы 4 жақсы
3 Бекгазиев Султанбек Кенжебекұлы 4 жақсы
4 Бекмырза Мади Есенұлы 4 жақсы
5 Бүркітов Ізтөлеу Бүркітұлы 4 жақсы
6 Ешимбаев Мейрамбек Жұмабекұлы 4 жақсы
7 Жанаев Райберген Жанайұлы 4 жақсы
8 Жұмағалиев Аслан Серікұлы 4 жақсы
9 Ищанов Болатбек Ержанұлы 4 жақсы
10 Көшкінбаев Әкежан Жиқанұлы 4 жақсы
11 Қарағаев Аманкелді Қанатұлы 4 жақсы
12 Маратов Бейбарыс Маратұлы 4 жақсы
13 Мұрат Наурызбек Мұратұлы 5 үздік
14 Ондасынов Асылбек Бақбергенұлы 4 жақсы
15 Сағын Бексұлтан Мұратұлы 5 үздік
16 Сарсенов Серік Болатұлы 4 жақсы
17 Таңатов Бақытбек Таңатұлы 5 үздік
18 Тлеуғали Мұханбетжан Жолдасұлы 4 жақсы
19 Төреғали Дастан Рустемұлы 4 жақсы
20 Төремуратов Амантай Серікұлы 4 жақсы
21 Утегенов Дулат Дәулетұлы 4 жақсы
22 Фазылов Жандос Жолдасұлы 4 жақсы

0911000 «Электр және электрлі механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығының 5ЭТМ сырттай оқыту тобының мемлекеттік  қорытынды аттестаттау нәтижесі

26.06.2020 ж.

Студенттің аты-жөні Бағасы
1 Іңірбаев Нурбек 4 жақсы
2 Бекжанов Сулеймен 4 жақсы
3 Ғалымжан Ернар 4 жақсы
4 Аскаров Заманбек 4 жақсы
5 Есенбаев Акжол 4 жақсы
6 Сапаралиев Даурен 5 үздік
7 Ерішкенов Амандық 4 жақсы
8 Серіккалиев Аян 4 жақсы
9 Токан Алмас 4 жақсы
10 Бекет Әділхан 4 жақсы

1513000  «Ветеринария» мамандығы бойынша

Мемлекеттік емтихан

4ВЕТ2 оқу тобы

26.06.2020 ж.

Аты-жөні Алған бағалары
1 Айтжан Айбек Хайроллаұлы 5 (үздік)
2 Алиева Гүлмира Қуанқызы 4 (жақсы)
3 Ахметов Ерасыл Жансейітұлы 4 (жақсы)
4 Бағытжан Сұлтанбек Аманжанұлы 5 (үздік)
5 Байғалиева Алтын Байғалиқызы 5 (үздік)
6 Біләлов Маханбет Бекболатұлы 4 (жақсы)
7 Есімғалиев Айтық Есімғалиұлы 4 (жақсы)
8 Жасұлан Жалғас Ғалымбекұлы 4 (жақсы)
9 Жылқыбаев Нұржан Амангелдіұлы 4 (жақсы)
10 Идеят Нұрәділ Нұрдәулетұлы 4 (жақсы)
11 Капатов Даулетбай Жайлаубевич 4 (жақсы)
12 Қазбекова Жадыра Қазбекқызы 5 (үздік)
13 Қайырханов Қасымхан Сейдханұлы 4 (жақсы)
14 Келбатыров Ернар Мирамұлы 4 (жақсы)
15 Кенжеғалиева Диана Абайқызы 5 (үздік)
16 Мирам Кайырлы Қайратқызы 5 (үздік)
17 Мутешова Ақмоншақ Исатайқызы 5 (үздік)
18 Муфтахов Алмазжан Валеревич 4 (жақсы)
19 Нысанғали Бауыржан Меңдібайұлы 4 (жақсы)
20 Сабыржан Жандаулет Маратұлы 4 (жақсы)
21 Самат Гүлбарам Саматқызы 5 (үздік)
22 Төлеу Мадина Бердаулетқызы 5 (үздік)
23 Уразгалиева Гульмира Саламатовна 4 (жақсы)
24 Хамит Саябек Хамитұлы 5 (үздік)
25 Харесов Бердібек Талапұлы 4 (жақсы)
26 Шамұратов Бекет Аралұлы 4 (жақсы)
27 Сабитов Сейт Саламатұлы 5 (үздік)
28 Нұрмұқашов Даурен Жомартұлы 4 (жақсы)

1513000 — «Ветеринария» мамандығы бойынша

Мемлекеттік  емтихан

4 вет1 оқу тобы

26.06.2020

Студенттің аты-жөні, тегі Алған бағалары
1 Амандықов Заманбек Қосымбекұлы 4 (жақсы)
2 Асылбекова Айымгүл 4 (жақсы)
3 Әмірғалиев Рауан Берікұлы 4 (жақсы)
4 Әубекеров  Бердібек Ануарбекұлы 4 (жақсы)
5 Билялов Ғалибек Нұрлыбекұлы 5 (үздік)
6 Бозшиев Шыңғыс Тастайұлы 4(жақсы)
7 Бақытжанұлы Елдос 5 (үздік)
8 Гарифоллаев Расул Қайратұлы 4 (жақсы)
9 Жауғашты Әбдірахман Серікқалиұлы 5(үздік)
10 Исакулова Земфира Хайрболатовна 5 (үздік)
11 Камал Ләззат Жолдығалиқызы 5 (үздік)
12 Кажимова Әсемгүл Дүйсенғалиқызы 5 (үздік)
13 Қарабалин Заманбек Рахымғалиұлы 5 (үздік)
14 Мұғалім Қуаныш Жеңісұлы 4 (жақсы)
15 Мендығали Әсем Қаршығақызы 5 (үздік)
16 Нұрболат Дана 5 (үздік)
17 Сәдірбекова Әйгерім Қанатқызы 5 (үздік)
18 Сәкенов Еркебұлан Кенжебайұлы 4 (жақсы)
19 Садықов Әсетбек Халимолдаұлы 5 (үздік)
20 Томарова Айзада Әлімбайқызы 5 (үздік)
21 Таликова Ксения Игоревна 5 (үздік)
22 Тілеген Орынбек Абзалұлы 5 (үздік)
23 Үмбетова Гүлнәз Ғанибекқызы 5 (үздік)
24 Хисимова Алина Мәлікқызы 5 (үздік)
25 Мұратов Иманғали Мұратұлы 5 (үздік)
26 Робертұлы Ерсұлтан 4 (жақсы)

1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»мамандығы 4вт1 оқу тобының мемлекетік емтиан қорытыдысы.

26.06.2020ж.

Студенттің аты-жөні Бағасы
1 Нариман Берікжан Арманұлы 4(жақсы)
2 Бисенғалиев Эльдар Бисенғалиұлы 4(жақсы)
3 Салтанатұлы Абылай 4(жақсы)
4 Қуаныш Наурыз Қуанышкерейұлы 4(жақсы)
5 Қалдыбаев Заманбек Азаматұлы 5(өте жақсы)
6 Кабесов Газиз Жумабайулы 5(өте жақсы)
7 Қанат Думан Жомартұлы 4(жақсы)
8 Андарбек Данияр Асқарұлы 4(жақсы)
9 Матжан Бекзат Оразғалиұлы 5(өте жақсы)
10 Наурызов Әділжан Наурызұлы 5(өте жақсы)
11 Кубаев Байарыстан Мадиевич 4(жақсы)
12 Сәрсекенов Әділжан Талғатұлы 4(жақсы)

1203000-«Теміржол көлігінде тасымалды ұйымдастыру және қозғалысты басқару»

4ЖД1 оқу тобының мемлекеттік емтихан қорытындысы

25.06.2020

Фамилиясы,аты,тегі. Бағасы
1. Ақоразов Дінмұхамед Бақытұлы 5/үздік/
2. Аманғали Дидар Әділбекұлы 4/жақсы/
3. Елемес Жантөре Елтайұлы 5/үздік/
4. Елеуова Сұлушаш Насихатқызы 5/үздік/
5. Жакиева Зарина Болатқызы 4/жақсы/
6. Жұмабекова Альбина Ақылбекқызы 4/жақсы/
7. Жұмағалиева Айкөркем Рашидқызы 4/жақсы/
8. Зирашева Құралай Төлегенқызы 5/үздік/
9. Ізбасаров Мұратбек Болатбекұлы 5/үздік/
10. Қапалова Гүлназ Бердигалиевна 4/жақсы/
11. Мухаджанова Бақыт Тәуекелқызы 5/үздік/
12. Мұрат Саттархан Ризабекұлы 4/жақсы/
13. Набиев Данияр маратұлы 4/жақсы/
14. Нәби Ануар Шаматұлы 4/жақсы/
15. Өтеғалиев Исламбек Бержанұлы 4/жақсы/
16. Сағынов Ренат Ғалымжанұлы 4/жақсы/
17. Серіков Бейімбет Бақтыгерейұлы 4/жақсы/
18. Сисен Данабек Саматқлы 4/жақсы/
19. Тасмағамбетов Әділ Абзалұлы 4/жақсы/
20. Утигенов Ерік Слантаевич 4/жақсы/
21. Хидаров Мухадияр Тұрғанұлы 4/жақсы/
22. Шинкенжанов Аманжан Каиржанович 5/үздік/
23. Абилхаиров Ермұқан 4/жақсы/
24. Даутов Алишер 4/жақсы/
25. Маркс Дархан Марксұлы 4/жақсы/
26. Танабаева Нұрлы Әділетқызы 5/үздік/
27. Әдиетов Мейірбек Бауыржанұлы 4/жақсы/
28. Жәнібеков Асланбек Жәнібекұлы 4/жақсы/
29. Сариев Иманбек Мырзабекұлы 4/жақсы/
30. Хамиев Бекзат Саматұлы  
31. Қамидоллиев Халел Тлеужанұлы 4/жақсы/
32. Марат Ренат Бейбітұлы 4/жақсы/

1203000-«Теміржол көлігінде тасымалды ұйымдастыру және қозғалысты басқару»

5 ЖД1 оқу тобының мемлекеттік емтихан қорытындысы

25.06.2020

5 ЖД оқу тобы

Аты-жөні Бағасы
1. Аймуханов Гарифулла Сатыбалдиевич 4/жақсы/
2. Байманова Рита Бахытовна 4/жақсы/
3. Жубанов Берик Сакипович 4/жақсы/
4. Құрмаш  Нұрболат Әбілситұлы 4/жақсы/
5. Мейрамов Сержан Тлешович 4/жақсы/
6. Төлеуғали Әйгерім Ақылбекқызы 4/жақсы/
7. Азаматов Асхат Бағытжанұлы 4/жақсы/
8. Муфтахов Мерей Темирболатович     4/жақсы/
9. Кайржанов Айболат Бердыгулович 4/жақсы/
10. Жомартов Шалқар Мұратұлы               4/жақсы/
11. АмангельдиевУалихан Қуанышұлы 4/жақсы/
12. Елубайұлы Ғасырбек 4/жақсы/
13. Сариев Элдар  Нурланович           4/жақсы/
14. Беркалиев Аманжол Сатыбалдиевич 4/жақсы/
15. Әлбекұлы Алпамыс                         4/жақсы/
16. Бағытжан Данабек Әлішерұлы       4/жақсы/
17. Хайруллаев Еркебулан  Өтепбергенұлы 4/жақсы/
18. Қырықбай Нұрлан Асқарұлы      4/жақсы/
19. Сафиев Данияр Даумбайұлы           4/жақсы/
20. Әлібаев Данияр Бауыржанұлы       4/жақсы/

0512000 – «Аударма ісі»мамандығы бойынша
Мемлекеттік емтихан

3пд1 оқу тобы

25.06.2020ж

Аты-жөні, тегі Алған бағалары
1 Аделбекова Гулдарайхан Тахировна   4 (жақсы)
2 Киікбаева Динара   4 (жақсы)
3 Лязат Зарина Марксқызы   4 (жақсы)
4 Мухадисова Асылай Ержанқызы   5 (үздік)
5 Муратова Шабаной Абдуталип қизи   5 (үздік)
6 Өтебаева Лаура Әсетқызы   4 (жақсы)
7 Самсонова Снежана Юрьевна   3 (қанағат)
8 Байғожина Асылжан Таңдайбайқызы   4 (жақсы)
9 Искалиева Зарина Женисовна   4 (жақсы)
10 Шиндаулова Алмагуль Сайлаубайкызы   3 (қанағат)

1201000  «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету,жөндеу және пайдалану»  4 ТОРА1,   5 ТОРА, 5 МХ оқу топтарының дипломдық жобаның қорғау  қорытынысы

24.06.2020ж.

4 ТОРА1 оқу тобы

Аты-жөні Бағасы
1. Азовский Алексей Сергеевич 5 /үздік/
2. Аманжолов Серікболат Аманжолұлы 5 /үздік/
3. Андарбек Эльдар Үнахарұлы 4/жақсы/
4. Асқаров Жалғас Нұрланұлы 5 /үздік/
5. Асқаров Наурызбай Маратұлы 5 /үздік/
6. Бали Базмухамед Шахмухамедұлы 4/жақсы/
7. Ғазизов Аділет Маратұлы 5 /үздік/
8. Доценко Владимир Константинович 4/жақсы/
9. Елеусін Бекарыс Ерболатұлы 4/жақсы/
10. Есенбаев Ардақ Аманжолұлы 5 /үздік/
11. Қалымжанов Аманжан Қайратұлы 5 /үздік/
12. Құбайдолла Аят Қайырбергенұлы 5 /үздік/
13. Мендіқұлов Ернар Атамұратұлы 5 /үздік/
14. Өтеп Аңсаған Қалиұлы 5 /үздік/
15 Өтеғалиев Әлішер Серікұлы 5 /үздік/
16 Пимкин Виталий Фомич 4/жақсы/
17 Плетнев Виктор Викторович 5 /үздік/
18 Рахметуллин Асқар Ерболатович 4/жақсы/
19 Сағынбаев Арайбек Асылбекұлы 5 /үздік/
20 Строганов Руслан Дмитриевич 4/жақсы/
21 Талғатұлы Рысбек 4/жақсы/
22 Тарабрин Евгений Анатольевич 5 /үздік/
23 Тоқабаев Әлібек Мұратұлы 4/жақсы/
24 Тасбулатов  Данияр Рашидович 4/жақсы/
25 Шеретов Сергей Федорович 5 /үздік/
26 Шман Нұрболат Айболатұлы 5 /үздік/

5 ТОРА оқу тобы

Аты-жөні Бағасы
1. Абдиев Ренат Серикович 5 /үздік/
2. Айдашев БеккаирУмарович 5 /үздік/
3. Досандық Дархан Сәтжанұлы 5 /үздік/
4. Қабдолла Нұрсұлтан Махамбетұлы 4/жақсы/
5. Кожахметов Марат Бигитжанович 5 /үздік/
6. Кулаев Сағытжан Мұстафаұлы 4/жақсы/
7. Сулейменов АсгатТарихович 5 /үздік/
8. Тайланов Ардак Сабыржанович 4/жақсы/
9. Кабидуллин Тимур Рүстемұлы 5 /үздік/
10. Сағымбаев Темірлан Жеңісұлы 4/жақсы/
11. Бисенбиев Сериккали Кайргалиевич 4/жақсы/
12. Бисембаев Асылхан Орақұлы     4/жақсы/
13. Нысанов Тимур Биязбайович           5 /үздік/
14. Бергазиев    Бекзат Серікұлы            4/жақсы/
15. Актажи Асылтек Алмабекұлы  № 4/жақсы/

1119000 Тоңазытқыш-компрессорлық машиналар және қондырғылар 5 МХ оқу тобының мемлекеттік емтихан қорытынысы

24.06.2020ж.

Аты-жөні Бағасы
1. Сагиндыков Асылан Талгатулы 5 /үздік/

Мамандығы: 1504000 – «Фермер шаруашылығы» 

24.06.2020ж

3ф1 оқу тобы

Тегі, аты-жөні   Емтихан бағалары
1 Ергазиев Райымбек Бөкенбайұлы 5 (үздік)
2 Жайкенов Нұртілеу Мәжитұлы 4 (жақсы)
3 Жолдасбаева Мияссар Кенесбаевна 4 (жақсы
4 Ибраева Гүлжайнар Ибрайқызы 5 (үздік)
5 Құбаш Азамат Амантайұлы 4 (жақсы
6 Самиғолла Ару Қыдырболатқызы 5 (үздік)
7 Сәрсен Дәулет Нұржанұлы 4 (жақсы
8 Шнайбекова Альфинур Шнайбекқызы 5 (үздік)
9 Еділхан Марклен Даниярұлы 5 (үздік)
10 Рахметова Айгерім 5 (үздік)

0518000 «Есеп және аудит» мамандығы  3Бух1, 4БУХ  оқу топтарының  мемлекеттік емтихан қорытындысы

23.06.2020 ж.

Студент аты -жөні Бағасы
1 Біржан Арай 5 үздік
2 Жұмажанова Салтанат 5 үздік
3 Исламғалиева Асемгул 5 үздік
4 Қайырбекова Альмира 4 жақсы
5 Мұратова Арайлым 5 үздік
6 Мусагалиева Алия 4 жақсы
7 Муттахимова Карина 4 жақсы
8 Нұртасқызы Айжан 4 жақсы
9 Сейілханова Бибігүл 4 жақсы
10 Сейітжанова Айгерім 4 жақсы
11 Шаме Бақберген 4 жақсы
12 Шариева Альбина 4 жақсы
13 Халесова Айдана Амангельдиевна 4 жақсы
14 Жоламанова Айгул Нурбергеновна 4 жақсы
15 Калиева Акжаркын Халеловна 4 жақсы
16 Қали Гауһар Серікқызы 4 жақсы
17 Жетибаева Нурлыгуль Махамбетовна 4 жақсы
18 Аменова Арайлым Саламатовна 4 жақсы
19 Абежанова Ақмарал Манарбекқызы 4 жақсы
20 Асгатова Асем Зиноллаевна 4 жақсы
21 Берикбаева Марина Жалеловна 4 жақсы
22 Урынбаева Айнур Бурамбаевна 4 жақсы

1519000 «Экономика » мамандығы  4ЭН оқу тобының мемлекеттік емтихан қорытындысы

Студент аты -жөні Бағасы
1 Мекебаева Айнагүл 4 жақсы

1513000 «Ветеринария» мамандығы 4ВЕТ1 оқу тобының  мемлекеттік

1-кешенді емтихан қорытындысы

23.06.2020 ж.

Студент аты- жөні Бағасы
1 Амандықов Заманбек 4 жақсы
2 Асылбекова Айымгүл 4 жақсы
3 Әмірғалиев Рауан 4 жақсы
4 Әубекеров Бердібек 4 жақсы
5 Билялов Ғалибек 5 үздік
6 Бозшиев Шыңғыс 4 жақсы
7 Бағытжанұлы Елдос 5 үздік
8 Гарифоллаев Расул 4 жақсы
9 Жауғашты Абдрахман 5 үздік
10 Исакулова Земфира 5 үздік
11 Камал Ляззат 5 үздік
12 Кажимова Әсемгүл 5 үздік
13 Қарабалин Заманбек 5 үздік
14 Мұғалім Қуаныш 4 жақсы
15 Мендіғали Әсем 5 үздік
16 Нұрболат Дана 5 үздік
17 Сәдірбекова Әйгерім 5 үздік
18 Сәкенов Еркебұлан 4 жақсы
19 Садықов Әсетбек 5 үздік
20 Томарова Айзада 5 үздік
21 Таликова Ксения 5 үздік
22 Тлеген Орынбек 5 үздік
23 Умбетова Гүлназ 5 үздік
24 Кисимова Алина 5 үздік
25 Мұратов Иманғали 5 үздік
26 Робертұлы Ерсұлтан 4 жақсы

1513000 «Ветеринария» мамандығы 4ВЕТ2 оқу тобының  мемлекеттік

1-кешенді емтихан қорытындысы

23.06.2020 ж.

Студент аты- жөні Бағасы
1 Айтжан Айбек 5 үздік
2 Алиева Гульмира 5 үздік
3 Асыланұлы Думан 4 жақсы
4 Ахметов Ерасыл 4 жақсы
5 Бағытжан Сұлтанбек 4 жақсы
6 Байғалиева Алтын 4 жақсы
7 Бәлялов Махамбет 4 жақсы
8 Есімғалиев Айтық 4 жақсы
9 Жасұлан Жалғас 4 жақсы
10 Жылқыбаев Нұржан 5 үздік
11 Қапатов Даулетбай 4 жақсы
12 Қазбекова Жадыра 4 жақсы
13 Қайырханов Қасымхан 4 жақсы
14 Келбатыров Ернар 4 жақсы
15 Кенжегалиева Диана 5 үздік
16 Мейрам Қайырлы 5 үздік
17 Мутешева Ақмоншақ 5 үздік
18 Муфтаков Алмазжан 4 жақсы
19 Нысағали Бауыржан 4 жақсы
20 Сәбитов Сейіт 5 үздік
21 Сабыржан Жандаулет 4 жақсы
22 Самат Гүлбарам 5 үздік
23 Сауытова Нұрғаным 4 жақсы
24 Төлеу Мадина 5 үздік
25 Уразгалиева Гүлмира 4 жақсы
26 Хамит Саябек 4 жақсы
27 Харесов Бердібек 4 жақсы
28 Шамуратов Бекет 4 жақсы
29Нұрмұқашов Даурен 4 жақсы
30 Идеят Нұрәділ 4 жақсы