Результаты конкурса на 2020-2021 учебный год

Объявление!

Абитуриентам, прошедшим по конкурсу на платное  обучение в Атырауский аграрно-технический колледж им. У.Кушекова, предоставляется возможность участия в дополнительном конкурсе на свободные бюджетные места по другим специальностям, который состоится 29.08.2020 г. Подробную информацию можете получить в приемной комиссии колледжа. Тел. 8/7122/ 366586, 87016790229, 87021634950.

О.Көшеков атындағы Атырау аграрлы-техникалық  колледжі бойынша  2020-2021 оқу жылына  мемлекеттік тапсырыс негізінде оқуға қабылдауды өткізуге арналған 27.08.2020 ж. күнгі  қабылдау комиссиясының  қорытынды хаттамасы

0713000-«Геодезия және картография» мамандығы,  9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты- жөні Конкурс қорытындысы
1 Кулбаева Сабина Алишерқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Жанабаева Ақнұр Асылбекқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Нұржанов Дамир Нұржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Нұрберген Нұртілеу Алтынбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Шуинбеков Куанышбек Муратович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Надир Мұхаммедали Бахадырұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Амангелді Әлішер Өміржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Ахметов Әділхан Жасуланович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Сабыров Нұрарыс Маратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Қайроллаева Алина Қайратқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Мерекеұлы Мейрамбек Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Дастанова Эльза Дасанқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Төлеген Милана Манасқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Қазыкеш Айбек Асылбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Қуаныш Алдамжар Қожабергенұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Радецкий Валентин Сергеевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Мәлік Берікболат Мәлікұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Мутигуллаев Айсултан Ахатович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Магзимов Ақжол Маратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Магзимов Нұржан Муратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21 Елемес Исабек Бағдатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22 Қайрат Болатбек Қайратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23 Ерболат Бауыржан Ерболатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24 Бауыржан Мирас Қаиржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1302000- «Автоматтандыру және басқару» мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Өтебалиев Асылжан Серікұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Жалгасбай Бекзат Шоханұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Бектұрғанов Альберт Бектұрғанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Әміржан Жанарыс Русланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Курмангазиев Еркебұлан Еркінғалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Қалыбеков Төремұрат Асқарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Омаров Мадияр Сабырұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Ергужиев Жасулан Елеусинович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Рашитов Бахтияр Аманкулұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Ермеков Бекзат Женисович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Беріков Аманжол Берікұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Жасұлан Ринат Жасұланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Орынғали Райымбек Бекжұлдызұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Тлес Азат Есенжанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Танатаров Ерасыл Маргатович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Әміржан Нұрәділ Нұрлыбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Ниязбай Мадиар Ермекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Рауев Рамазан Темирбекович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Жақсығалиев Қуаныш Бердібекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы, 11 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Гильманова Аягөз Қайратқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Ергалиева Айганым Туремуратовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Аманбай Саят Ғалымжанулы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Мекалов Айбек Бегелдинұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Сауков Шаттанбек Кизатоллаевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Нұржанұлы Ислам Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Ерленов Ермек Дарханұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Айнадинова Аружан Асыланқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Аскарова Арайлым Аскаровна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Қуракбаев Диас Серикович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Қалиева Назерке Закиқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Қаламғали Мақсат Кенжебайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Бекет Қайырбек Қыдырұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Ғарифолла Ақжол Ғарифоллаұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Мақашев Нариман Сәкенұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 30.

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Иванова Алмагүл Иванқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Канатова Анель Жанболатовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Милохранова Диана Алексеевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Кубешова Улбосын Курбанбай кизы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Еламанова Дана Нурадинқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Досанова Гүлназ Қалыбекқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Тлекова Гүлнұр Берікқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Дуйсеналиева Мөлдір Сулейменқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Есалиев Аманжол Бисентайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Хисамеденова Анель Алихановна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Іскендір Бекзат Асқарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Кенжеғалиұлы Төрекелді Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Кадыр Бақберген Танашұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Нұролла Тұңғышбек Ерланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Шаукенова Мадина Азаматовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Далиева Арайлым Аманжанқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Жақсығұлова Нұрай Ернұрқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Сисенов Алишер Жұмабайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Каписов Дархан Саламатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Идеят Бексултан Саламатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21 Фаткулин Ислам Нұрланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22 Кеңес Бекзат Мұхтарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23 Асқаров Бекзат Асқарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24 Ізімғалиева Айкен Әділгерейқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25 Садықов Аманжан Орынулы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
26 Кеңес Бекжан Мұқанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
27 Қуаныш Нұрберген Милатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
28 Жолдасов Мухаммед Нурбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
29 Мухамбетказин Акжол Берикулы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
30 Русланұлы Думан Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 11  сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты — жөні Конкурс қорытындысы
1 Белесова Фаризат Кенжегалиевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Мұстахимұлы Аманбек Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Қаршыға Сағадат Қанатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Қатимоллаева Данагүл Талғатқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Азербаев Жулдыз Жаксылыкович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Орынғали Құныскерей Бекболатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Табылды Елдос Мақсотұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Әлібек Нұрбақыт Әлібекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Мақым Сұлтан Нұржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Мусин Арман Серікұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Нығметов Ақжол Болатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Азербаев Парасат Сериккалиевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Мырзагереев Азамат Қанатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Хамидуллаев Батырхан Айбулатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Мерекеұлы Мейрамбек Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Жапаров Нұрсұлтан Қуанышұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Сұңғатов Айболат Жанболатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Даулбаев Рамазан Ғинаятұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Мұрат Жүсіп Мұратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Сахтапов Ераман Аманкелдіұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 9  сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты- жөні Конкурс қорытындысы
1 Джарбулова Ольга Николаевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Шыныбекқызы Венера Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Атиғолла Айсана Ақылбекқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Қымбатқали Айдын Тайсойғанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Химеденов Зайнеден Айматұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Глебова Яна Яковлевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Адилова Карина Мухамбетовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Утепбергенова Асылжан Утепбергенқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Акув Алина Ибрагимовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Тынышбаев Ерболат Асхатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Сағынай Әлішер Жанболатұлы      Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Бахтеева Александра Аркадьевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Талхатов Әділ Бисенбайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Койшыбаев Дамир Бекбулатович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Қайсаұлы  Бекдаулет Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Сағидоллаева Фарида Нұрхатқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Нагимов Айбар Жетисұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Шәлікұлы Нұрсұлтан Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Бижанов Күмісқали Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Қабды Аманжан Ерболұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21 Егорова Карина Владимировна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22 Қуандықұлы Бекзат Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23 Сағидолла Данияр Жаймуканұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24 Асгат Бекзат Асгатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25 Бағытжанұлы Асылан Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1401000-«Ғимараттар мен құрылымдары  салу және пайдалану» мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты- жөні Конкурс  қорытындысы
1 Сергеев Айболат Батырғалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Қайрат Ахмет Қайратұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Джуламанов Чингис Амангалиевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Айтқұл Айбек Ержанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Чухалёнок Софья Александровна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Аманов Қуаныш Сакенұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Мочалкина Юлия Сергеевна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Рамазанова Жанаргүл Нұрболатқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Мажекенов Нұрахмет Нұрахмитұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Ергалиев Ералхан Бекболатулы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Четкин Никита Александрович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Сергей Ильяс Инаматұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Табылдиева Алтынай Муратовна Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Әскербай Дамир Қанатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Габдуллина Перизат Шалхарбайқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Ануарбеков Данат Айбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Кушниренко Данил Викторович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Сағынғали Жантілек Сағынғалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Серікбай Мереке Орынбасарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Әбілова Дильназ Еркінқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1201000 — «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану», 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 35.

Аты -жөні Конкурс  қорытындысы
1 Крутько Вадим  Игоревич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Қайыржан Әділет Өміржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Новиков Даннил Эдуардович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Габдуллин Акылбек Кадырович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Заемов Шыныбек Жәнібекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Спартакұлы Әліби Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Кабдулкарим Расул Серикпайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Хабиров Батыржан Орынғалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Стульнев Артем Игоревич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Есекеев Қуаныш Жалғасұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Зұлпыхар Ернар Қуандықұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Жауынбай Бекзат Абайұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Саламатов Әділжан Саламатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Жангозин Қанағат Куанышбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Исаев Райымбек Муратбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Сермагамбетов Руслан Муратович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Алданов Темірлан Қазбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Келбатыров Ақжол Айсағалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Узакбаев Нурсәт Сатыбалдыұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Табылды Сағындық Қуандықұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21 Жиғанбаев Айбек Атабекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22 Анесов Нұрдаулет Нұрлыбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23 Ерсайынов Ренат Ерланулы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24 Муратұлы Абу Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25 Кирпичников Андрей Борисович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
26 Жұмабеков Дидарбек Ақылбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
27 Ибрагимов Темур Ғуламжанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
28 Жұмақұлов Нұрхат Асқарұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
29 Қосаманов Тельман Серікұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
30 Ұзақбай Шыңғыс Қанатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
31 Жақсығалиев Дулат Дуйсенбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
32 Жарылкасов Төрехан Ерикұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
33 Мұханов Наурызбек Дастанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
34 Едигеұлы Ержан Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
35 Өмірбеков Бекарыс Ануарбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

0911000 – «Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты -жөні Конкурс  қорытындысы
1 Тотаев Жанарыс Жандарбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Аманкулов Бексұлтан Ерболатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Кенжебеков Нұрбол Мұратбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Мүсілов Әділет Бауыржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Салменов Тамерлан Нурланович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Қумаров Нұрбек Мейрамбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Сисембай Айбар Қуанышұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Кашпан Ақжол Түрениязұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Урумбегликов Владимир Юрьевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Джумашов Бекзат Жолдасұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Қаршығаұлы Бекарыс Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Габбас Бектас Жұмажанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Райев Дәурен Сабитұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14 Шакиров Даурен Асхатович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15 Сарсенгали Әділ Кенжеболатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16 Қали Нұрәліхан Болатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17 Әжігерей Нұррасул Рашитұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18 Ерсайын Арман Есенгелдіұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19 Ұзақбай Нұрдәулет Аллазиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20 Султанов Бектан Салимжанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21 Серікқалиев Саламат Әділханұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22 Жұмасейт Аян Жұмасейтұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23 Қурманбаев Арыстан Тлепбергенұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24 Букенбайұлы Сұлтан Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25 Ақанов Мұрат Нұрқатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1504000-Фермер шаруашылығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөні Конкурс  қорытындысы
1 Кубашев Ерхат Сабыржанұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Нұржігіт Мейрамбек Нұржігітұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Абдиев Дарын Асхатович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Сарсенов Аян Мерекеұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Салықов Манас Абілақатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Серікқалиев  Аманбек   Асылбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Лукпанов Алишер Серикович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Төлемұрат Айбек Ақылбекұлы   Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Жақсылық Рухия Ербулатқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Бисенғали Ұлжан Омарқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Оңғадин Нұрмұқан Батырбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12 Лунецкас Павел Дмириевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13 Аман Жасгүл Жасуланқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1505000-Балық шаруашылығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөні Конкурс  қорытындысы
1 Мухаев Ян Сергеевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Асланов Амирхан Асланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Карпов Константин Сергеевич Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Әліпқалиев Жақсыбек Мейрамбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Бикбульсинов Даниял Баянғалиұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Бабажан Еламан Сауытбекұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7 Карим Динара Нурланқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8 Абдығалиев Сәттібек Ғизатоллаұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9 Амирханов Нұриден Темірханұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10 Дюсегалиев Данияр Ерланович Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11 Амангелдиев Мұхаммад Ералыұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1502000 – Агрономия, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты -жөні Конкурс  қорытындысы
1 Тарбай Ихсан Дулатұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2 Нұрболатова Айда Нұрболатқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3 Жұмабай Лаура Аманкелдіқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4 Байболат Данияр Русланұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5 Есенжан Құралай Мұратқызы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6 Орынбасаров Селбай Жанетұлы Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

0713000-«Геодезия және картография» мамандығы,  

9 сынып негізінде

Аты- жөні Конкурс қорытындысы
1 Базарнов  Александр Витальевич Ақылы негізде оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы,

 11 сынып негізінде

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Келдибаев Нұртас Нұрболатұлы Ақылы негізде қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы,

11  сынып негізінде

Аты — жөні Конкурс қорытындысы
1 Шарипов Өсербек Нұрланұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Рүстемов Асылхан Ардақұлы Ақылы негізде қабылданды
3 Актаубаева Элла Нурмухановна Ақылы негізде қабылданды
4 Сәуірбаев Дархан Сәуірбайұлы Ақылы негізде қабылданды
5 Жексенбаев Фархат Асхатұлы Ақылы негізде қабылданды
6 Раханов Адилбек Жеткеншекович Ақылы негізде қабылданды
7 Жанибек Саят Жанибекұлы Ақылы негізде қабылданды
8 Қуатова Ұлдай Қуатқызы Ақылы негізде қабылданды
9 Елбаев Мержан Нұрболатұлы Ақылы негізде қабылданды
10 Хамидолла Айдос Батырбекұлы Ақылы негізде қабылданды
11 Қуаныш Жасқанат Бекболатұлы Ақылы негізде қабылданды
12 Маратұлы Даниял Ақылы негізде қабылданды
13 Сапар Қуандық Салтанатұлы Ақылы негізде қабылданды
14 Морозова Таисия Григорьевна Ақылы негізде қабылданды
15 Сисемалиев Тулген Сунгатович Ақылы негізде қабылданды
16 Изимбергенов Миржан Боранбайұлы Ақылы негізде қабылданды
17 Ким Лев Львович Ақылы негізде қабылданды
18 Тілеген Ақниет Жамбылұлы Ақылы негізде қабылданды
19 Маратұлы Фархат Ақылы негізде қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы,

9  сынып негізінде

Аты- жөні Конкурс қорытындысы
1 Бекболатұлы Азамат Ақылы негізде қабылданды

1401000-«Ғимараттар мен құрылымдары  салу және пайдалану» мамандығы,

9 сынып негізінде

Аты- жөні Конкурс қорытындысы
1 Кайрова Мади Руслановна Ақылы негізде қабылданды
2 Рахимов Борис Владимирович Ақылы негізде қабылданды
3 Миллер Элона Александровна Ақылы негізде қабылданды
4 Асан Ерболат Асхатұлы Ақылы негізде қабылданды
5 Бегіс Мирас Амангелдіұлы Ақылы негізде қабылданды
6 Батырбекұлы Шамиль Ақылы негізде қабылданды
7 Бекболов Алихан Әлжанұлы Ақылы негізде қабылданды

1201000 — «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»,

9 сынып негізінде

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Суиндиков Саят Ерболович Ақылы негізде қабылданды
2 Өтеулинов Мирас Арманұлы Ақылы негізде қабылданды
3 Төлеуов Әли Равильұлы Ақылы негізде қабылданды
4 Таужанов Қайырлы Нұрсұлтанұлы Ақылы негізде қабылданды
5 Серебряков Данил Александрович Ақылы негізде қабылданды
6 Голубев Илья Юрьевич Ақылы негізде қабылданды
7 Балакин Юрий Олегович Ақылы негізде қабылданды
8 Жексенғали Руслан Жасұланұлы Ақылы негізде қабылданды
9 Тугелов Айбек Тулегенұлы Ақылы негізде қабылданды
10 Оллоназаров Акбар Йулдошович Ақылы негізде қабылданды
11 Руслан Тахир Русланұлы Ақылы негізде қабылданды
12 Молдағалиев Даулет Айымбекұлы Ақылы негізде қабылданды
13 Лебедев Тимур Артурович Ақылы негізде қабылданды
14 Жакипов Роман Николаевич Ақылы негізде қабылданды
15 Асылбаев Алижан Русланұлы Ақылы негізде қабылданды

0911000 – «Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығы, 9 негізінде

Аты -жөні Конкурс қорытындысы
1 Дурманов Мырзахан Андреевич Ақылы негізде қабылданды

0713000-Геодезия және картография ГК 11кл

№   Ф.И.О.  
Конкурс қорытындысы
1 Бағытжан Мұхаммедәли Хайдарұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Сырымұлы Диас   Ақылы негізде қабылданды
3 Какарманов Нурымжан Омиржанович Ақылы негізде қабылданды

0911000 – Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу Этм- 11кл

Ф.И.О. Конкурс қорытындысы
1 Далабаев Елдос Базарбайұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Сәрсенбай Бекжан Елтайұлы Ақылы негізде қабылданды
3 Қанатқалиев Даулет Сырлыбекұлы Ақылы негізде қабылданды
4 Құмарғалиев Жарасқан Асылбекұлы Ақылы негізде қабылданды
5 Нұркенұлы Нұрдәулет Ақылы негізде қабылданды
6 Гапсих Нурдаулет Гапсихұлы Ақылы негізде қабылданды
7 Буханов Максим Русланович Ақылы негізде қабылданды
8 Хайдаров Нұрым Асыланұлы Ақылы негізде қабылданды
9 Нариманов Нурлыбек Нариманович Ақылы негізде қабылданды
10 Матжан Ерсұлтан Жасқайратұлы Ақылы негізде қабылданды
11 Маратұлы Қолғанат Ақылы негізде қабылданды
12 Әжібайұлы Ерман Ақылы негізде қабылданды
13 Дүйсенғали Асылхан Жеңісұлы Ақылы негізде қабылданды
14 Сабиров Абуфархатәли Артурұлы Ақылы негізде қабылданды
15 Қапизоллаев Нұрлан Төлегенұлы Ақылы негізде қабылданды

1201000-Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану, Тора-11 кл

  Ф.И.О. Конкурс қорытындысы
1 Кенжеғұл Қайсар Теңелбайұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Нұрлыбекұлы Медет Ақылы негізде қабылданды
3 Мақсот Есенбек Ержанұлы Ақылы негізде қабылданды
4 Табылдиев Алтынбек Қуанышұлы Ақылы негізде қабылданды
5 Тілеков Аңсар Айбарұлы Ақылы негізде қабылданды
6 Ербатыр Жанәділ Ербатырұлы Ақылы негізде қабылданды
7 Иманғазиев Нұрзат Иманғазыұлы Ақылы негізде қабылданды
8 Айсағали Нұрғиса Айсағалиұлы Ақылы негізде қабылданды
9 Жолдасов Дәурен Рашидұлы Ақылы негізде қабылданды
10 Тукпатуллин Ернар Русланұлы Ақылы негізде қабылданды
11 Узаков Бекжан Бекұзақұлы Ақылы негізде қабылданды
12 Жанатов Жаңаберген Жанатұлы Ақылы негізде қабылданды
13 Сисенбаев Берікбол Амантайұлы Ақылы негізде қабылданды
14 Жайлым Еркінбек  Ғаниұлы Ақылы негізде қабылданды
15 Сәрсенбай Бек Сәрсенбайұлы Ақылы негізде қабылданды
16 Маслихатов Қорған Абдіғалиұлы Ақылы негізде қабылданды
17 Буздаков Азамат Омирсерикович Ақылы негізде қабылданды

1302000- Автоматтандыру және басқару  АУ- 11кл

Ф.И.О. Конкурс қорытындысы
1 Ахатов Азамат Ахатұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Самигуллаев Нұраман Айдынұлы Ақылы негізде қабылданды
3 Шалабаев Әділет Нұржанұлы  Ақылы негізде қабылданды
4 Ерофеев Данил Анатольвич Ақылы негізде қабылданды
5 Семиончев Игорь Юрьевич Ақылы негізде қабылданды
6 Данилов Максим Иванович Ақылы негізде қабылданды

1511000- Жерге орналастыру 11кл

Ф.И.О. Конкурс қорытындысы
1 Жамалиденов Руслан Қайрмеденұлы Ақылы негізде қабылданды
2 Алипбаева Шынар Асыланқызы Ақылы негізде қабылданды